Drabiny aluminiowe wolnostojące i przystawne

Drabiny aluminiowe wolnostojące i przystawne

Odpowiednio wykonane drabiny aluminiowe wolnostojące i przystawne, przydadzą się w każdym zakładzie pracy i w domu. To produkty wielofunkcyjne, wykonane w doskonałej jakości.

Solidna drabina do rozkładania lub przystawiania, jest niezastąpiona nie tylko w trakcie prac, czy montażu na wysokościach, ale również w sklepach i w magazynach, w których półki na towary są usytuowane na dużych wysokościach. To sprzęt, którego można używać także na zewnątrz, ponieważ jest on odporny na działanie warunków atmosferycznych. Profesjonalna drabina aluminiowa jest produktem wykonanym w taki sposób, aby jej konstrukcja była mocna, stabilna i przede wszystkim w 100% bezpieczna dla każdego użytkownika. Dobra drabina rozsuwana jest sprzętem, którego podłużnice, zrobione są z anodyzowanego aluminium z dodatkowym wzmocnieniem. Wbudowany stabilizator, zabezpiecza przed przypadkowym złożeniem się tego produktu, m.in. przy nagłym przesunięciu ciężaru ciała na jedną stronę. Wygodne, antypoślizgowe i profilowane szczeble, które posiada drabina rozsuwana, pozwalają na bezpieczne wspinanie się po nich, jak i stanie lub kładzenie różnych przedmiotów, np. wiadra z farbą malarską. Nowoczesny przegub, który łączy elementy wybranego modelu drabiny, posiada możliwość jego programowania, co pozwala na dowolne rozwarcie drabiny, pod różnym kątem.

Nowoczesne, trwałe i bezpieczne drabiny aluminiowe wolnostojące i przystawne w przystępnej cenie

Zainteresowaniem wielu klientów cieszą się drabiny Krause. To produkty znanej i cenionej marki, która od wielu lat zajmuje się wytwarzaniem nowoczesnego sprzętu dla bardzo wymagających klientów. Drabiny te są objęte aż siedmioletnim okresem gwarancji. Produkty marki Krause, charakteryzują się trwałością, estetyką i solidnością wykonania. Sprzęt ten przeznaczony jest do intensywnej eksploatacji, również w bardzo niesprzyjających warunkach atmosferycznych. Odpowiednie zabezpieczenie tych produktów, daje możliwość pozostawiania ich na zewnątrz, bez obawy o to, że ulegną one uszkodzeniom, spowodowanym m.in. procesem korodowania. Krause drabiny są uniwersalne i można je wykorzystywać do różnych prac budowlanych, remontowych i montażowych. Maksymalny udźwig sprzętu tej marki, wynosi aż 150 kg. Drabiny firmy Krause są dostępne w kilku konfiguracjach, od 8 do 14 szczebli, co daje możliwość pracy na wysokości od 6,3 do 11,2 metra.

Dobrej jakości drabiny aluminiowe wolnostojące i przystawne, znanych i cenionych marek, idealnie spełnią swoje zadanie. To niezastąpiony sprzęt, które można wykorzystywać w trakcie wykonywania prac na wysokościach.