Monitoring do domu – postaw na najlepszy!

Wybierając monitoring do domu, warto postawić na sprawdzone rozwiązania, czyli zestawy łączące w sobie najwyższą jakość wykonania, najlepsze w swojej klasie parametry obrazu oraz łatwy montaż. Równie ważną kwestią, którą należy wziąć pod uwagę, decydując się na konkretny monitoring, jest intuicyjna obsługa. Stabilną pracę i kompatybilność wszystkich elementów systemu zapewniają zestawy od DVS Polska. Zapoznaj się z ich możliwościami.

Co wyróżnia monitoring od DVS Polska?

DVS to sprawdzony wybór, czyli system monitoringu wyposażony w rejestrator i kamery pracujące w bardzo wysokiej rozdzielczości, wyposażone w nowoczesne diody podczerwieni o zasięgu nawet do 30 metrów. Takie rozwiązanie umożliwia obserwowanie obrazu z najdrobniejszymi szczegółami zarówno w dzień, jak i w nocy.

Zestawy do monitoringu godne polecenia do domu to kompletne systemy bezprzewodowe, obsługujące w zależności od modelu nawet 8 kamer IP. Dlaczego warto wybrać system bezprzewodowy? Instalacja takiego monitoringu jest szybka i sprawna, nie wymaga prowadzenia przewodów i bruzdowania ścian.

Najlepszy monitoring do domowego użytku powinien być wyposażony w rejestrator z rozbudowanymi funkcjami, takimi jak: detekcja ruchu, raport o alarmie czy lokalny i zdalny przegląd zdarzeń. Rejestrator to serce systemu monitoringu, a dokładnie urządzenie nagrywające obraz z kamer i przetwarzające go, co umożliwia wyświetlanie materiału na ekranie. DVS Polska proponuje rejestrator idealny, doskonale spisujący się w swojej roli, wyposażony w dwa porty USB umożliwiające jednoczesne operowanie myszką i zgrywanie materiału na pendrive’a.

Aby monitoring wizyjny do domu był skuteczny, powinien gwarantować najwyższą jakość rejestrowanych nagrań, ponieważ tylko tego typu materiał w przypadku włamania umożliwi policji identyfikację sprawców. W tym zadaniu świetnie sprawdzają się kamery IP, którymi można sterować przy pomocy dedykowanych aplikacji.